DREAM BIG MEDIA

Strony www dla szkół

Tworzymy funkcjonalne, nowoczesne i profesjonalne strony internetowe dla szkół i przedszkoli zgodne z WCAG 2.1. Przykładamy ogromną wagę, żeby tworzone przez nas strony www odpowiadały najnowszym standardom, były ładne dla oka i łatwe w obsłudze.

Strona internetowa dla szkoły
Nowoczesne

Nowoczesna strona internetowa stworzona według najnowszych standardów będzie wizytówką szkoły przez wiele lat.

Responsywne

Szkolna strona www będzie dobrze wyglądać także na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach.

Ultra szybkie

Szybkość ładowania strony to jeden z najważniejszych aspektów nowoczesnego tworzenia stron www.

Bezpieczne

Skutecznie zabezpieczamy nasze strony przed atakami hakerskimi i spamem. Dbamy o cyberbezpieczeństwo.

Jakie strony dla szkół tworzymy?

Tworzymy nowoczesne strony www dla szkół i przedszkoli zgodne z WCAG 2.1 i obowiązującym prawem. Każda tworzona przez nas strona www jest wyposażona w łatwy w obsłudze i intuicyjny panel administracyjny.

Strony w standardzie opieramy o system zarządzania treścią WordPress z uwagi na jego łatwość obsługi i możliwości rozbudowy.

Szkolne strony www tworzymy kompleksowo. Nie musisz się martwić o serwer, domenę czy konta pocztowe działające w domenie szkolnej.

W cenie usługi zainstalujemy wszystko na serwerze i przeniesiemy dane ze starej strony szkoły na nową. Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie techniczne i szkolenie z obsługi strony www.

U nas nie ma ukrytych kosztów. Raz ustalona cena nie zmieni się. Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawimy Państwu bezpłatną, indywidualną wycenę projektu.

Strony internetowe dla szkół

Szkolna strona www zgodna z WCAG 2.1

nowoczesna – responsywna – ultra szybka

bez abonamentu
wsparcie techniczne 24h
szkolenie w cenie
prosta edycja strony

DREAMBIGMEDIA – Strony internetowe dla szkół

Strona internetowa dla szkoły czy przedszkola to wirtualna wizytówka placówki, która jest niezbędna do budowania pozytywnych relacji z rodzicami uczniów. Wydarzenia szkolne, informacje o konkursach czy zawodach sportowych zamieszczane na stronie www pomagają wzmacniać poczucie przynależności do społeczności szkolnej.

Dobrze wykonana strona www dla szkoły będzie skutecznym narzędziem w promocji szkoły, a zamieszczane na niej informacje będą wzmacniały relacje rodziców i uczniów ze szkołą.

Tworzymy profesjonalne strony www dla placówek oświatowychz uwzględnieniem przepisów prawa i najnowszych standardów. Nasze strony są nowoczesne, przejrzyste, ale też szybko ładujące się i responsywne.

Dbamy także o cyberbezpieczeństwo – wdrażamy zabezpieczenia, które podnoszą bezpieczeństwo i zmniejszają ryzyko ataków hakerskich. Strony dla szkół, które tworzymy posiadają także zabezpieczenia antyspamowe. Instalujemy certyfikaty SSL.

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas lub zadzwoń +48 518 929 813
tworzenie stron internetowych dla szkół
szkolna strona internetowa
Strona www dla szkoły

Szkolna strona www – jaka powinna być?

Szkolna strona www to doskonałe narzędzie do budowania relacji ze społecznością szkolną, kreowania pozytywnego wizerunku szkoły, a także promowania jej w Internecie.

Aktualizowane na bieżąco treści na stronie, takie jak np. informacja o imprezach szkolnych, konkursach, zawodach sportowych czy tygodniowym jadłospisie to duże ułatwienie dla uczniów i ich rodziców.

Strona internetowa dla placówek oświatowych powinna być odpowiednio zaprojektowana. Projekt strony www powinna uwzględniać specyfikę szkół i placówek oświatowych. Co więcej, strona internetowa szkoły musi zawierać niezbędne opcje np. ułatwienia dla osób niepełnosprawnych czy odnośnik do strony placówki w BIP.

Strona internetowa dla szkoły powinna oddawać charakter szkoły. Odpowiednia kolorystyka, przemyślany układ strony i rozmieszczenie poszczególnych elementów to tylko niektóre z czynników wpływających na dobry projekt strony internetowej dla szkoły.

Potrzebujesz jedynie drobnych poprawek na szkolnej stronie?

napisz do nas lub zadzwoń +48 518 929 813

Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla szkół

Sprawdź opinie o nas.

5.0

średnia ocena w Google

Zamów zgodną z WCAG 2.1, responsywną i nowoczesną stronę internetową dla szkoły

Napisz do nas lub zadzwoń +48 518 929 813

Strona www dla szkoły – co oferujemy?

Stworzona przez nas strona internetowa dla placówki oświatowej będzie zawierała następujące moduły i funkcje:

  • strona zgodna z WCAG 2.1 i wytycznymi Ministerstwa Cyfryzacji
  • system wydarzeń/aktualności szkolnych
  • prosty w obsłudze i intuicyjny panel do zarządzania stroną
  • brak ukrytych kosztów i abonamentów
  • szkolenie z obsługi strony www
  • wdrożenie dowolnych funkcjonalności np. kalendarz, jadłospis
  • aktualizacja treści z dowolnego miejsca
  • przeniesiemy dane ze starej strony na nową
  • galeria zdjęć
  • strona www zgodna z RODO

Strony www dla placówek oświatowych

Strony www dla szkół zgodne z WCAG 2.1

Strona www dla szkoły

Tworzymy witryny internetowe dla szkół podstawowych, liceów czy zespołów szkół od podstaw lub modernizujemy te istniejące. Tworzymy nowoczesne strony www dla placówek oświatowych. Zacznij z nami współpracę.

Strona www dla przedszkola

Projektujemy strony internetowe dla przedszkoli, tak aby były one przejrzyste i spełniały oczekiwania pedagogów, a także rodziców uczniów. Strona www dla przedszkola? Oddamy charakter Twojej placówki.

Strona www dla żłobka

Strony internetowe dla żłobków tworzymy uwzględniając specyfikę jednostki, a także oddając jej specyficzny charakter. Stworzymy unikalną, profesjonalną stronę www dla Twojego żłobka.

O czym należy pamiętać wybierając wykonawcę strony www dla szkoły?

3 ważne zasady

1.

Nie zamawiaj strony www dla szkoły opartej o autorski system CMS. To rozwiązanie powoduje, że będziesz już na zawsze zależny od twórcy strony. Najlepszym wyborem będzie strona www oparta o system WordPress.

2.

Przelicz jaki będzie koszt utrzymania szkolnej strony na abonament – ile zapłacisz za stronę w ciągu roku, 2 i więcej lat? Może warto zapłacić raz za stronę i nie generować kosztów w kolejnych latach?

3.

Dokładnie sprawdź wykonawcę i zweryfikuj jego realizacje. Czy wykonywane strony faktycznie są szybkie i responsywne? Czy faktycznie strony są wykonane profesjonalnie i bez zastrzeżeń?

DREAMBIGMEDIA – Tworzenie stron internetowych dla szkół

SZKOLNA STRONA WWW

Strona internetowa dla szkoły – o czym warto pamiętać

Tworzenie stron internetowych dla szkół to usługa, która wymaga wiedzy i doświadczenia. Co więcej, musi być dostosowana do obecnych standardów. Projektujemy strony internetowe dla szkół i przedszkoli w sposób gwarantujący bezproblemowe prowadzenie witryny szkolnej.

Skutecznie wspieramy placówki oświatowe takie jak szkoły podstawowe, przedszkola, żłobki, szkoły średnie i wyższe. Zarówno te państwowe, jak i prywatne. Projektowane przez nas strony www są nowoczesne i bezpieczne.

Nie tworzymy stron dla szkół na abonament. Oferujemy jednorazową opłatę za stworzenie strony www w przystępnej cenie.

Oferujemy wsparcie techniczne, a także dodatkowe usługi powdrożeniowe, jak np. aktualizacja treści na stronie szkoły czy prowadzenie szkolnego social media.

szkolna strona www

#DREAMBIGMEDIA

#STRONYWWWDLASZKÓŁ

DREAM BIG MEDIA
Pozostałe usługi dla szkół

Nowoczesna szkoła to taka, która nadążą za zmianami technologicznymi i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców. Wspieramy szkoły w administrowaniu stronami szkolnymi, zapewniamy opiekę techniczną, a także wspieramy przy prowadzeniu social media.

Aktualizacja treści

Brak czasu na aktualizowanie treści na stronie? Zajmiemy się zamieszczaniem aktualności, nowych zdjęć i aktualizacją podstron.

Opieka STRONY 24/h

Monitoring strony www zapewniający ciągłość działania i możliwość interwencji w razie problemów.

Prowadzenie Social media

Szkolny Facebook? Pomożemy w założeniu, zintegrowaniu i prowadzeniu dowolnego social media dla Twojej szkoły.

DREAMBIGMEDIA – Strony www dla szkół

Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla szkół

zadbaj o promocję szkoły w środowisku lokalnym